Urządzenia i systemy do nieniszczących badań materiałów.

Firma Karl Deutsch od czasu jej utworzenia w roku 1949 zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn, urządzeń oraz chemii do nieniszczącego badania materiałów. Wyroby posiadające określenia handlowe ECHOGRAPH, ECHOMETER, DEUTROFLUX, LEPTOSKOP, FLUXA i KD-Check są dzisiaj pojęciami o światowym zasięgu. Doświadczenie w zastosowaniach, wiedza teoretyczna i produkcyjny Know-How gwarantuje jakość zgodną z najwyższym stanem techniki.

Sprzedażą i serwisem urządzeń Karl Deutsch zajmujemy się od 1989 roku. Wiele urządzeń dostępnych obecnie na rynku posiada menu obsługi w języku Polskim, które zostało opracowane w naszej firmie. Wieloletnia współpraca z personelem technicznym Karl Deutsch jest dla Państwa gwarancją naszych usług na najwyższym poziomie.

Promocja - Cyfrowy defektoskop ultradźwiękowy

ECHOGRAPH 1095 Kompaktowy, uniwersalny, łatwy w obsłudze

Dostępny w wielu wersjach: Basic/AVG/DAC/TCG/AWS/JIS

Echograph 1095 – Zaawansowany technologicznie w połączeniu z łatwą obsługą sprawia, że badania ultradźwiękowe stają się znacznie łatwiejsze. Menu obsługi urządzenia dostępne również w języku Polskim.

ECHOGRAPH 1085 Używany, w bardzo dobrej cenie

Wersja: AVG/DAC

Echograph 1085 – Super okazja dla użytkownika poszukującego wysokiej klasy urządzenia renomowanej firmy. Urządzenie przez cały okres użytkowania było serwisowane. Aparat posiada zarówno menu jak też instrukcję obsługi w języku polskim. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Skontaktuj się z nami!

Andrzej Kalemba
Radosław Włodarczak