Urządzenia fiskalne

KASY, DRUKARKI, AKCESORIA,
MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

DORADZTWO I SPRZEDAŻ

Wybieramy urządzenia z myślą o indywidualnych potrzebach klienta.

KONFIGURACJA

Dostosowujemy sprzęt do wymagań klienta i obowiązujących przepisów, a także udzielamy niezbędnych informacji w zakresie ich eksploatacji.

FISKALIZACJA

Fiskalizujemy urządzenia celem wykorzystywania go w prowadzonej działalności oraz kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym w sprawach związanych z jego użytkowaniem.

SERWIS

Prowadzimy niezbędne czynności w zakresie serwisu jak i przeglądów ustawowych wymaganych przez Urząd Skarbowy.

OFERUJEMY

Fiskalizacja

w cenie nowej kasy
0
  • Przegląd Ustawowy co 2 lata

Nasz zespół ds. urządzeń fiskalnych działa od początku ery kas i drukarek fiskalnych. Jesteśmy partnerem wiodących polskich producentów sprzętu fiskalnego (Posnet, Elzab, Torell, Datecs). Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie doboru odpowiednich urządzeń fiskalnych dla typu prowadzonej działalności oraz instalację, konfiguracje i fiskalizację urządzeń. Szkolimy użytkowników w zakresie obsługi i eksploatacji sprzętu, do którego dostarczamy także materiały eksploatacyjne. Pośredniczymy w kontakcie z Urzędem Skarbowym (dokumentacja). Wykonujemy przeglądy ustawowe (zgodnie z § 14. ust. 1 pkt 4. i § 33. Rozporządzenia Ministra Finansów z 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących Dz.U.2013 poz. 363.). Oferujemy stały serwis pogwarancyjny przez cały okres eksploatacji sprzętu oraz pomoc przy integracji z oprogramowaniem innych dostawców.

Tomasz Marciniak
Mateusz Sieruta